خاطره خواندنی همسر شهید علی محمدی در حضور رهبر انقلاب

* فرمایشات مقام معظم رهبری آرامش را به ما بخشید

وی با اشاره اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد شهادت همسرم، منجر به احساس آرامش بنده شد، گفت: این دیدار و فرمایشات ایشان سبب شد که بنده بیشتر به شهادت همسرم افتخار کنم.
همسر استاد شهید «مسعود علی‌محمدی» ادامه داد: در این دیدار به مقام معظم رهبری گفتم «۲۷ سال با همسرم زندگی کردم و در طول این سال‌ها افتخار کردم که در کنار وی بودم، همسرم رحمت الهی بوده و خداوند بنده را چقدر دوست داشته که مرا در کنار چنین شخصی قرار داده بود. گرچه در حال حاضر نبود وی برایمان خیلی سنگین است ولی شهادتش باعث افتخار ماست»، آقا نیز از این صحبت بنده خیلی خوشحال شدند و فرمودند «حتماً این حرف‌های خود را در بین فرزندان، دوستان و هرجایی که ‌رفتید، تکرار کنید».

* مقام معظم رهبری با لبخند از پسرم پرسیدند «علم بهتر است یا ثروت؟»

همسر استاد شهید «مسعود علی‌محمدی» بیان داشت: در این دیدار، مقام معظم رهبری از پسرم پرسیدند «چه کار می‌کنید؟» پسرم پاسخ داد «الان دیپلم دارم و ادامه تحصیل ندادم و به خاطر علاقه‌ای که به کار داشتم مشغول به کار هستم» در این حال مقام معظم رهبری با لبخندی که بر لب داشتند، فرمودند «علم بهتر است یا ثروت؟» و پسرم نیز به شوخی پاسخ داد «ثروت!»؛ در ادامه دخترم به تحصیل خود در رشته معماری اشاره کرد و مقام معظم رهبری برای فرزندانم آرزوی موفقیت کردند.
وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار از بنده خواستند که خاطره‌ای از شهید علی‌محمدی تعریف کنم و به قاب عکسی که با همراه شهید در عرفات گرفته بودیم و روی دیوار نصب بود، اشاره کردم و بیان خاطره خود را آغاز کردم و دوستانی که همراه مقام معظم رهبری بودند، این عکس را به ایشان نشان دادند.
کرمی ادامه داد: در عین حال که به فضای معنوی سفر حج اشاره کردم، گفتم «توی صفا و مروه می‌گفت خودت را بگذار جای هاجر. ببین چه حسی داری و در رمی جمرات می‌گفت فرض کن جای حضرت ابراهیم(ع) بودی و می‌خواستی فرزندت را ببری به قتلگاه. آن‌وقت شیطان وسوسه‌ات می‌کرد» بعد از آن آقا توصیه کردند که این روحیات معنوی را حفظ و به دیگران منتقل کنم.
وی از خاطره پذیرایی از این مهمان بزرگوار، گفت: بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری، خود را آماده پذیرایی کردم؛ در حالی که ایشان صفحه‌‌ای از کلام‌الله مجید را امضا می‌کردند تا به ما هدیه بدهند، بلند شدم تا به آشپزخانه رفته و چایی بریزم، ایشان فرمودند شما بفرمایید بنشینید تا آقایونی که هستند، پذیرایی کنند؛ دوستان پذیرایی را بر عهده گرفتند و مقام معظم رهبری نیز در جمع ما چایی و شیرینی میل کردند.

* بهت‌زده چهره نورانی مقام معظم رهبری بودم

همسر استاد شهید «مسعود علی‌محمدی» ادامه داد: حدود نیم ساعت در خدمت مقام معظم رهبری بودیم و بنده بهت‌زده به چهره نورانی ایشان می‌نگریستم و نمی‌توانستم خیلی صحبت کنم.
کرمی بیان داشت: دیدار مقام معظم رهبری با خانواده اساتید شهید در سرمای هوا و شرایطی که وجود داشت، نشان دهنده ارج نهادن ایشان به دانشمندان بوده و بزرگی شهیدان شهریاری و علی‌محمدی را بیان می‌کند.

* دخترم می‌گفت «احساس محبت زیادی نسبت به رهبرم داشتم و گویی عزیزترینم به منزل ما آمده است»

وی گفت: در زمانی که مقام معظم رهبری در منزل ما حضور داشتند، دخترم سکوت کرده بود ولی بعد از دیدار ‌گفت «احساس محبت زیادی نسبت به رهبرم داشتم و آنقدر خوشحال بودم که گویی عزیزترینم به منزل ما آمده است».
وی به نخستین دیداری که با مقام معظم رهبری در بیت رهبری داشت، اشاره کرد و اضافه کرد: تابستان سال جاری و پس از شهادت شهید علی‌محمدی به اتفاق جمعی از اساتید بسیجی به دیدارمقام معظم رهبری رفته بودم ولی ایشان را از نزدیک ملاقات نکردم.

* دانشمندان کشور با ادامه دادن کارهای تحقیقی مشتی بر دهان دشمنان بزنند

وی در ادامه ضمن پیامی به دانشمندان کشور، گفت: از دانشمندان کشور می‌خواهم نگذارند جای شهیدان ما خالی بماند و با ادامه دادن راه تحقیقاتی و پژوهشی، مشت محکمی بر دهان اسرائیل و آمریکا بزنند و امیدوارم ما هم بتوانیم با ادامه دادن مسیر شهدا جزو خدمتگذاران مملکت اسلامی باشیم.

 

/ 1 نظر / 16 بازدید
آرمانهاي يك ملت

روزه به پایان رسید و آمد نو عید هر روز بر آســمانت باد امر روا سلام دوست من. از وبلاگ شهدايي تون بازديد كردم. از وبلاگ ما بازديد كنيد و اگرتمايل به تبادل لينك داشتيد حتما اطلاع بدهيد. دوستي با دوستاني همچون شما كه نام شهدا رو زنده ميكنند باعث افتخاره.[گل]